Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ବାଲେଶ୍ବର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। Today Odisha News

 ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ବାଲେଶ୍ବର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ବାଲେଶ୍ବର: ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାଲେଶ୍ବର  ଜିଲ୍ଲାର ବାହାନାଗା ଠାରେ ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ସେହିଭଳି ବୈଷ୍ଣବ ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କ ପାଇଁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସାମାନ୍ୟ ଆହତଙ୍କ ପାଇଁ ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସୂଚନା ବୈଷ୍ଣବଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ବୈଷ୍ଣବ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଆହତଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଶୋକସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏବଂ କୋଲକାତାରୁ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ସଂଗଠିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏନଡିଆରଏଫ, ରାଜ୍ୟ ସରକାରୀ ଦଳ ଏବଂ ବାୟୁସେନା ମଧ୍ୟ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ସମସ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ।

Post a Comment

0 Comments