Responsive Ad Code Here

header ads

ବିହାରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ-ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କର କୌଣସି ଖବର ମିଳିନାହିଁ। National Odia News

 ବିହାରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ-ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କର କୌଣସି ଖବର ମିଳିନାହିଁ। 


ପାଟନା: ବିହାରର କଇମୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଚାରି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୀଡିତା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଲ ଯିବାବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଚାରିଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଏକ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ଘେରିଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଅପରାଧ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା।

ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟାତ କରିଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଝିଅଟିକୁ ଦୁର୍ଗାୱାଟୀର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଇଥିଲେ।

ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଗାୱାଟୀ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା କେନ୍ଦ୍ରର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଡକ୍ଟର ନିକାଇଲ ଅନସାରୀ କହିଛନ୍ତି: “ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଚାରି ଜଣ ପୁରୁଷ ଯୋନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆମେ ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସାଦର ଡାକ୍ତରଖାନା ଭବହୁଆକୁ ପଠାଇଛୁ ”।

ଏହି ସମୟରେ, POCSO ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଦୁର୍ଗାୱାଟୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଚାରି ଜଣ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ  ଝିଅର ବିବୃତ୍ତିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେ ଅପରାଧ କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିପାରିବେ।

Post a Comment

0 Comments