Responsive Ad Code Here

header ads

ଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଛୁରାମାଡ଼; ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ। National Odia News

 ଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଛୁରାମାଡ଼; ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ।


ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁତା କାରଣରୁ ବଦରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗରେ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବଦରପୁର ନିବାସୀ ସୁମିତଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତିନି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଛୁରାମାଡ଼ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଲୁଟି ନେଇଛି। ପୁରା ଘଟଣାମାନ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା |

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, “ସୁମିତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ଡେପୁଟି କମିଶନର (ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ) ରାଜେଶ ଦେଓ କହିଅଛନ୍ତି ଯେ “ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ମାମଲାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦଳ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ସଂଗ୍ରହ କରି କଲ ସବିଶେଷ ରେକର୍ଡ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପରେ ଗୋବିନ୍ଦପୁରୀର ନେହେରୁ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ନାବାଳକ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧ ବିହାରର ଦୀପକ (୨୪) ଏବଂ ବଦରପୁରର ବିକି (୨୫) ନାମକ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।  

ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସୁମିତଙ୍କ ସ୍କୁଟି ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଅପରାଧ ଘଟଣାରେ ବ୍ୟବହୃତ ଗୋଟିଏ ଛୁରୀକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୀପକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁମିତ ପ୍ରାୟ ଦୁଇମାସ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସନ୍ନିଙ୍କ ସହ  ଝଗଡା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୁମିତ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସନ୍ନିଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ। ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ସୁମିତଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ସ୍କୁଟି ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Post a Comment

0 Comments