Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ୟାନେଲ୍ ସେଟ୍ କରିଛନ୍ତି। Odia News

 ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ୟାନେଲ୍ ସେଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଅମରାବତୀ: ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ Y.S.ଜଗନ୍ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀ ଶନିବାର ଦିନ  ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ପ୍ୟାନେଲ୍ ଗଠନ କରି ଓଡିଶାର ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲାର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ।

ଏହି ପ୍ୟାନେଲକୁ ରାଜ୍ୟର ଆଇଟି ମନ୍ତ୍ରୀ ଜି ଅମରନାଥ ପରିଚାଳନା କରିବେ।

ଶନିବାର ଦିନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏଠାରେ ସିଏମଓ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ବୈଠକ କରି ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଓଡିଶା ସିଏମଓ ଏବଂ ରେଳ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଗନ୍ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗର ମୁକାବିଲା କରିବା ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଜବାବ ଦେବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା କଲେକ୍ଟରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ ସେଲ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ସିଭିଲ୍ ଯୋଗାଣ କମିଶନର ଅରୁଣ କୁମାର, ବାଣିଜ୍ୟିକ ଟିକସ ଯୁଗ୍ମ କମିଶନର ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍ ଯୁଗ୍ମ କଲେକ୍ଟର ନବୀନଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ଏହି ପ୍ୟାନେଲ୍ ଅମରନାଥଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ପୋଟା ପରିଦର୍ଶନ କରି ରିଲିଫ ଏବଂ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା କରିବେ।

ଆହତମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇବା ଏବଂ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖିବା ପାଇଁ ବିଶାଖାପାଟନମ୍, ଭିଜିଆନଗରମ୍, ଏବଂ ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଡାକ୍ତରଖାନାଗୁଡ଼ିକରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବିକାଶ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇବାକୁ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

Post a Comment

0 Comments