Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡ଼ିଶାର ସମ୍ବଲପୁରରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଖ ସହିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇ ପ୍ରେମିକା ନିିଜ ଜୀବନ ଶେଷ କରିଛି | Today Odisha News

ଓଡ଼ିଶାର ସମ୍ବଲପୁରରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଖ ସହିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇ ପ୍ରେମିକା ନିିଜ ଜୀବନ ଶେଷ କରିଛି |


ସମ୍ବଲପୁର: ପ୍ରେମିକର ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଖ ସହି ନ ପାରି ଜଣେ ୧୯ ବର୍ଷର ବାଳିକା ନିଜ ଗାଁରେ ଆମ୍ବ ଗଛରେ  ଝୁଲି ରହି ଜୀବନ ଶେଷ କରିଛି। ଓଡିଶାର ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜାମନକିରା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିନିମାହୁଲ ଗ୍ରାମରୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜାମଙ୍କିରା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିନ୍ମିହୁଲ ଗାଁର ବିପ୍ରା କିସାନ (୨୪) ଏବଂ ଜୁଜୁମୁରା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଦାପାଲି ଗାଁର ସୁନୀତା ମିର୍ଦା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ନିକଟରେ ବିପ୍ରା ମୋଟରସାଇକେଲରେ ନିଜ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନମ୍ବର ୫୩ ପାଖରେ ଥିବା ଗଡପାଲି କନକ ଦୁର୍ଗା ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶେଷ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ। ଦୁଖ ସହି ନ ପାରି ସୁନୀତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଶେଷରେ ସେ ନିଜ ଗାଁ ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ଆମ୍ବ ଗଛରୁ ନିଜକୁ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ଦୁଖଦ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ସୁନୀତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଘଟଣା କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଚକିତ କରିନାହିଁ ବରଂ ଏହା ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

Post a Comment

0 Comments