Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡ଼ିଶାର ଆର୍ଯ୍ୟପାଲି ନିକଟରେ ସମୁଦ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମୃତ, ଆଉ ଜଣେ ସମୁଦ୍ରରେ ନିଖୋଜ | Today Odisha News

ଓଡ଼ିଶାର ଆର୍ଯ୍ୟପାଲି ନିକଟରେ ସମୁଦ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମୃତ, ଆଉ ଜଣେ ସମୁଦ୍ରରେ ନିଖୋଜ |



ବରହମପୁର: ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଓଡିଶାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ସମୁଦ୍ରରେ ପ୍ରବଳ ସ୍ରୋତରେ ୬ ଜଣ ବାଳିକା ନିଆଯିବା ପରେ ଜଣେ  ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ମୃତ  ଝିଅଟି କାନିସି ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ୱପ୍ନା ରାନୀ ପଣ୍ଡିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା  ଝିଅଟି ସେରଗଡ ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରଗନ୍ ରାନୀ ତ୍ରିପାଠୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୬ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ପଡୋଶୀ ଜାତ୍ରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସକାଳେ ସେମାନେ ଆର୍ଯ୍ୟପାଲୀ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏପରିକି  ଝିଅମାନେ ସମୁଦ୍ର ଜଳରେ ଏକାଠି ଗାଧୋଇବାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ବେଳ ଏକ ସମୁଦ୍ର ଜୁଆର ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ |

ଗ୍ରାମବାସୀ ସଫଳତାର ସହ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ବାଳିକାଙ୍କୁ ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଛତ୍ରପୁର ଉପ-ବିଭାଗୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ଏହି  ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ନିଖୋଜ ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ କୋଷ୍ଟଗାର୍ଡର ଏକ ଟିମ୍ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ କରିବା ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡିଥିଲେ।

Post a Comment

0 Comments