Responsive Ad Code Here

header ads

ଆସନ୍ତାକାଲି ଘୋଷିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଓଡିଶା JEE ଫଳାଫଳଗୁଡିକର; ସମୟ, ବିବରଣୀ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | Today Odisha News

 ଆସନ୍ତାକାଲି ଘୋଷିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଓଡିଶା JEE ଫଳାଫଳଗୁଡିକର; ସମୟ, ବିବରଣୀ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ମିଳିତ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା (OJEE) ର ଫଳାଫଳ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ୧୧ ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରୀତିରାଜନ୍ ଏବଂ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଉଷା ପାଦୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରାଜ୍ୟ ପରିଷଦ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଧନ୍ଦାମୂଳକ ତାଲିମ (SCTE & VT) ର ସମ୍ମିଳନୀ ହଲରେ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରିବେ।

ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୧ ଟାରେ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ OJEE ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳକୁ OJEE ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍: ojee.nic.in ରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ |ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ତିନୋଟି କେନ୍ଦ୍ର ସହିତ ରାଜ୍ୟରେ ୩୩ ଟି ସ୍ଥାନରେ ୪୭ ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମେ ୮ ରୁ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା।

ରାଜ୍ୟର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକରେ  BPharma, MCA, MSc (Comp Sc), MBA, BCAT, MTech, MTech (Part-Time), ମାର୍ଚ୍ଚ, MPlan, MPharm ଏବଂ BTech ରେ ଲାଟେରାଲ୍ ପ୍ରବେଶ, ସରକାରୀ ଏବଂ ବେସରକାରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ଏବଂ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | |

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ମୋଟ ୫୫,୯୭୯ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ।


ପଢନ୍ତୁ - ପ୍ଲସ୍-୨ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଓଡିଶାରେ ଆରମ୍ଭ; ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

Post a Comment

0 Comments