Responsive Ad Code Here

header ads

OJEE 2023 ଫଳାଫଳ ଘୋଷିତ; ଅନଲାଇନ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | Odisha News Today

 OJEE 2023 ଫଳାଫଳ ଘୋଷିତ; ଅନଲାଇନ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ରଂଜନ ଘୋଡେଇ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଉଷା ପାଢି ଶୁକ୍ରବାର ଏଠାରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଓଡିଶା ମିଳିତ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା (OJEE) ୨୦୨୩ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। OJEE ପରୀକ୍ଷା ମେ ୮ ରୁ ମେ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଏବଂ କୋଲକାତା, ରାଞ୍ଚି ଏବଂ ପାଟଣାର କେନ୍ଦ୍ରରେ କରାଯାଇଥିଲା।

BPharm, B.CAT, BTech କୁ ଲାଟେରାଲ୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି, BPharm କୁ ଲାଟେରାଲ୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଏବଂ MBA, MCA, MTech, MArch, MPlan, MPharm, Integrated MBA ଏବଂ ଓଡିଶାର ବିଭିନ୍ନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ, ସରକାରୀ କଲେଜ ଏବଂ ସ୍ଵୟଂ ଆର୍ଥିକ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ MSc କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ  ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ମୋଟ ୫୫,୯୭୯ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ। 

ଯେଉଁମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪୮,୭୮3 ପ୍ରାର୍ଥୀ OJEE ୨୦୨୩ ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସୋରଭ କୁମାର ପତି BPharma ଶୀର୍ଷରେ ଥିବାବେଳେ ସତ୍ୟଜିତ୍ ସାହୁ ଏମବିଏରେ ଏବଂ ଅପୂର୍ବ ସୁନ୍ଦର ନାୟକ MCA / MSc (କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସରେ) ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି।

ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳକୁ ଅନଲାଇନରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | ସେମାନେ OJEE ପୋର୍ଟାଲରେ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟପତ୍ର ପ୍ରବେଶ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ | ଆପଣ କିପରି ଅନଲାଇନ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ ତାହା ଏଠାରେ ଅଛି:


୧ - Ojee.nic.in ରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ |

(Visit the official website at ojee.nic.in)

୨ - ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା OJEE ଫଳାଫଳ ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

(Click on the OJEE result link uploaded on the homepage.)

୩ - ଲଗଇନ୍ ପରିଚୟପତ୍ର ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦାଖଲ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

(Enter the login credentials and click on submit.)

୪ - ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଫଳାଫଳ ପରଦାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ |

(The candidate’s result will be displayed on the screen.)

Post a Comment

0 Comments