Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡିଶାର ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ସରକାରୀ ITI ରେ ଆଉ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା; ସହକାରୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରଶି ଲଗାଇ କରିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା | Today Odisha News

ଓଡିଶାର ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ସରକାରୀ ITI ରେ ଆଉ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା; ସହକାରୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରଶି ଲଗାଇ କରିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା |


ନବରଙ୍ଗପୁର: ଓଡିଶାର ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଉମରକୋଟେରେ ଥିବା ସରକାରୀ ଆଇଟିଆଇ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଉ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି । ସହକାରୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେମ୍ବ୍ରମ କଲେଜ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଭିତରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚୁକ୍ତିନାମା ଆଧାରରେ ୨୦୧୯ ରେ ITI ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ତାଙ୍କର ସେବା ନିୟମିତ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଏବଂ ମେକାନିକାଲ୍ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି  ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଛୁଟିରେ ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଗତ ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଆସି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଲାଇବ୍ରେରୀରେ କାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

ଗୁରୁବାର ଦିନ ସେ ପୂର୍ବପରି ITI କୁ ଆସି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫେରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ପୁସ୍ତକ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ସେ ଅପରାହ୍ନରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ ଘରକୁ ନ ଯାଇ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାରତ ଚନ୍ଦ୍ର କିସ୍କୁ ଅନୁଷ୍ଠାନକୁ ପଚାରି ବୁଝିବା ପାଂଇ ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଗଲେ, ଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍କାର୍ଫ ସହିତ ଏକ ଫ୍ୟାନରେ  ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ  |

ସେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ତାଙ୍କୁ ତଳକୁ ଆଣିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ସେତେବେଳେ ମୃତବରଣ କରିସାରିଥିଲେ।  ସୂଚନା ପାଇ ଉମରକୋଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଏକ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ଏହାକୁ  ପ୍ରାକୃତିକ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଆଇଟିଆଇର ଜଣେ ବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଗତ ବର୍ଷ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାବେଳେ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରହସ୍ୟମୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା।

Post a Comment

0 Comments