Responsive Ad Code Here

header ads

ଭୁବନେଶ୍ୱର ପୋଲିସ୍ ପଡୋଶୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଥିବା ଗୋଟିଏ ମହିଳା ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ନଅ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। Today Odisha News

 ଭୁବନେଶ୍ୱର ପୋଲିସ୍ ପଡୋଶୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଥିବା ଗୋଟିଏ ମହିଳା ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ନଅ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।



ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଅପରେସନ ବେଳେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ପଡୋଶୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଗୋଟିଏ ମହିଳା ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ନଅ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଲାବୁନି ସମନ୍ଦର (୩୪), ସୁକଲା ବନିକ (୩୦), ମଞ୍ଜରୀ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ (୩୨), ଅମୃତା ରୟ (୪୦), ବାଇସାଖୀ ମିର୍ଦା (୨୩), ପୁଟୁଲ ଦେବ ମହାନ୍ତି (୩୫), ମଲାତି ଦାସ (୩୪), ରୁପା ମିର୍ଧା ( ୩୨) ଏବଂ ମୁସୁମୀ ଦତ୍ତା (୩୧), ସମସ୍ତେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଉତ୍ତର ୨୪ ପରଗାନାରୁ ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ସଂପର୍କରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିବା ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍‌ରେ ରହି ସହରର ବିଭିନ୍ନ ମଲ୍‌ରୁ ଜିନିଷ ଚୋରି କରୁଥିଲେ। ମହିଳାମାନେ ମଲ୍‌ ଯାଇ ପୋଷାକ, ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଚୋରି କରି ସେମାନଙ୍କ ପୋଷାକ ତଳେ ରଖି ଚୋରି କରୁଥିଲେ।

ନୟପଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୭ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ମେ ୩୧ ରେ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ମଲରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଏହି ଚୋରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯିବା ପରେ ଶେଷରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ୭ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଉପଭୋକ୍ତା ସାମଗ୍ରୀ, ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ, ପୋଷାକର ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି ଯେ, ଏହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷ କୃଷ୍ଣ ପ୍ଲାଜା ମଲରେ ଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟ ବଜାର ଆଉଟଲେଟରୁ ଆସିଥିଲା।

Post a Comment

0 Comments