Responsive Ad Code Here

header ads

କଟକର ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣେ ଅନ୍ତେବାସୀ କଏଦୀ ପଳାୟନ କରିଛି | Odisha News Today

 କଟକର ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣେ ଅନ୍ତେବାସୀ କଏଦୀ ପଳାୟନ କରିଛି |



କଟକ: କଟକସ୍ଥିତ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣେ ଅନ୍ତେବାସୀ କଏଦୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ୱାଶରୁମକୁ ଯିବା ବାହାନାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଖସି ପଳାଇ ଯାଇଅଛି।

ଓଡିଶାର ଜଗତ୍ସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ନୁଆଗାଁ ପୋଲିସ୍ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନାହିଡିପଡା ଗାଁର ସାଜନ ଦାସ ବୋଲି ଏହି କଏଦୀ ଜଣଙ୍କ ଜଣାଯାଇଛି। ଚୋରି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ସାରୀ ପିନ୍ଧି ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ପଳାଇଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଟାରେ ସଜାନ ସାରି ପିନ୍ଧି ହସ୍ପିଟାଲର ୱାଶରୁମ୍ ରୁ ବାହାରକୁ ଆସି ଖସିଯାଇଥିବା କଥା ପୋଲିସ୍ କହିଛି । ସେଠାରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ୬ ଜଣ ରାକ୍ଷୀକ୍କ ପାଖରୁ ଲୁଚିକି ଅଳ୍ପ ରେ ସେ ସେଠାରୁ ଖସିଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି । ସାଜନ ଦାସଙ୍କୁ ମେ ୨୬ ରେ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲର ମେଡିକାଲ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମାର୍ସଲବାଗ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଚୌଦୂର ପୋଲିସ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଆଇପିସିର ଧାରା ୨୨୪ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। ସାହସିକ ପଳାୟନ ପରେ କଟକ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜଗତସହପୁର ଏବଂ  ନୟାଲିର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ଖସି ପଳାଇଥିବା କଏଦୀ କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି।


Post a Comment

0 Comments