Responsive Ad Code Here

header ads

ବିରାଟ କୋହଲି ଡବ୍ଲୁଟିସି ଫାଇନାଲ ଆଗରୁ ଯଶାସଭି ଜସୱାଲଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂ ଟିପ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି। Odia Sports News

 ବିରାଟ କୋହଲି ଡବ୍ଲୁଟିସି ଫାଇନାଲ ଆଗରୁ ଯଶାସଭି ଜସୱାଲଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂ ଟିପ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯଶାସଭି ଜସୱାଲ ପାଞ୍ଚ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଶତାକ ସହିତ ଏହି ସିଜିନର ପଞ୍ଚମ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋରର ଭାବରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ ଶେଷ କରିଥିଲେ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର ୧୬ ତମ ସଂସ୍କରଣ ସୋମବାର ଦିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ  ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହେବା ସହିତ ଶେଷ ହୋଇଛି | ଏହି ଋତୁରେ ଜିତେଶ ଶର୍ମା, ରିଙ୍କୁ ସିଂ, ସୁୟାଶ ଶର୍ମା ଇତ୍ୟାଦି ଅନେକ ଅଜଣା ଖେଳାଳି ସେମାନଙ୍କର ଅତୁଳନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତାରକା ହୋଇଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ଜଣେ ଖେଳାଳି ଯିଏ ଟାଉନର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଓପନର୍ ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ | ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାତ୍ର ୧୪ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୬୨୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି 'ଉଦୀୟମାନ ଖେଳାଳି' ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ପ୍ଲେୟାର ଭାବରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କଲ୍-ଅପ୍ ଅର୍ଜନ କରିଥିବାରୁ ଜୟସ୍ୱାଲଙ୍କ ଆଇପିଏଲ୍ ହିରୋ ଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି । ଜୁନ୍ ୨ ରେ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ବିବାହ ହେତୁ ବାଦ୍ ଦେଇ ତାଙ୍କ  ସ୍ଥାନରେ ଆରଆର ଓପନର୍ ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ।


WTC ଫାଇନାଲ୍ ଜୁନ୍ ୭ ରୁ ଓଭାଲରେ ଖେଳାଯିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଜସୱାଲ ବ୍ରିଟେନର ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନେଇ ଆଇସିସି ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜସୱାଲ ବଲ ମାରିବା ସହ କିଛି ଭଲ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।


 ସେ ସ୍ପିନର ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ ଏବଂ ନେଟ୍ ବୋଲରଙ୍କ ବିତରଣରେ ବ୍ୟାଟିଂ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ। ପରେ ଜସୱାଲ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଟିଂ ମାଷ୍ଟ୍ରୋ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ, ସିଏ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସଟ ଉପରେ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ।


ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଏହାକୁ ବୁଡ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ।

"ରାଜା କୋହଲିଙ୍କ ଠାରୁ ଜସୱାଲ ଶିଖିବା - ସର୍ବୋତ୍ତମ!" ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି |

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜସୱାଲ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିବା ସବୁ କ୍ଲାସିକ୍ ... କ୍ରିକେଟ୍ ର ସମସ୍ତ ଫର୍ମାଟରେ ଭାରତ ପାଇଁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଡ ଖେଳାଳି।

ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆଶ୍, କିଙ୍ଗ, ରୋହିତ ଏବଂ ପୂଜାରାଙ୍କ ପରି ଅନ୍ୟ ବୟସ୍କଙ୍କଠାରୁ ଶିକ୍ଷା ପାଇବା ଜସୱାଲଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଅଟେ।


ଜସୱାଲ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ ରେ ପାଞ୍ଚ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାକ ଏବଂ ଏକ ଶତକ ସହିତ ସିଜିନର ପଞ୍ଚମ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋରର ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ହାରାହାରି ହାରାହାରି ୪୮ ଏବଂ ଭୟଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାର ୧୬3 ଥିଲା |

Post a Comment

0 Comments