Responsive Ad Code Here

header ads

ରାଞ୍ଚି ମଡେଲ୍ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବାର | Odia News

ରାଞ୍ଚି ମଡେଲ୍ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବାର |



ରାଞ୍ଚି: ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ମଡେଲ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ସ୍ଥିତ ମଡେଲିଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳାତ୍କାର କରି ବ୍ଲାକମେଲ କରିଛନ୍ତି।

ପୀଡିତା ଜଣକ ବିହାରର ଭାଗଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମନଭି ରାଜ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ରାଞ୍ଚି ନିବାସୀ ତନଭୀର ଅଖତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ରାଞ୍ଚିରେ ଘଟିଥିବାରୁ ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ  ଘଟଣାଟି ଝାଡଖଣ୍ଡର ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।

ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତନଭୀର ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରି ବ୍ଲାକମେଲ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଇଦେବା ର ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇଥିଲା। ଏଫଆଇଆରରେ ମଡେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତନଭୀରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତାଙ୍କରି ପାଖରେ ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ଅଛି।

ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧, ୨୦୨୧ ରେ ତନଭୀର ଏକ ହୋଲି ପାର୍ଟୀ ସମୟରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ। ପରେ, ଜୁଲାଇ ୧୪, ୨୦୨୧ ରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା, ନଚେତ୍ ସେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଅନଲାଇନରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩, ୨୦୨୨ ରେ, ତନଭୀର ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ମନଭି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ।

ଏହି ମଡେଲ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ  ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ସୋରେନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ତନଭୀର କିନ୍ତୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନଭି ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଏପରି ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ, ରାଞ୍ଚିରେ ତନଭୀରଙ୍କ ଲୁଚି ରହିଥିବା ସ୍ଥାନ ଉପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଚଢାଉ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ପଳାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Post a Comment

0 Comments