Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ପାଇଁ ଭାରତର ସବୁଠୁ ବଡ ୟୁଟ୍ୟୁବର କ୍ୟାରିମିନାଟି ଚାରିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | National Odia News

 ଓଡିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ପାଇଁ ଭାରତର ସବୁଠୁ ବଡ ୟୁଟ୍ୟୁବର କ୍ୟାରିମିନାଟି ଚାରିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି |


ମୁମ୍ବାଇ: ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସେନ୍ସେସ୍ ଏବଂ ଅଗ୍ରଣୀ ଗେମିଂ ଇନ୍ଫ୍ଲୁଏନ୍ସର, ଅଜୟ ନାଗର, ଯିଏକି କ୍ୟାରିମିନାଟି ନାମରେ ଜଣାଯାଏ, ଶନିବାର ଦିନ ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ୍ କ୍ୟାରିସ୍ ଲାଇଭରେ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ଚାରିଟୀ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଆୟୋଜନ କରିବେ|ଆଗାମୀ ଚାରିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମରୁ ଉତ୍ପାଦିତ ସମସ୍ତ ଅର୍ଥ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠି-ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

କ୍ୟାରିମିନାଟି କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ବିବ୍ରତ ଭିଜୁଆଲ୍ ଦେଖିବା କେବଳ ହୃଦୟ ବିଦାରକ | ମୋର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅଛି | ଆହତମାନଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି ଏବଂ ଶୋକସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ ସମବେଦନା ଜଣାଉଛି। ”

“ଏହି ପରି ସମୟରେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହେବା ଏବଂ ମାନବିକ ସ୍ତରରେ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ସେଠାରେ ରହିବାର ସାଧାରଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ମୁଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବଦାନ ବଢାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ଏହି କଷ୍ଟକର ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ ହେବାକୁ ଏବଂ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ହାତ ବଢାଇବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛି। ”

ମିନାଟି ପୂର୍ବରୁ ଆସାମ ଏବଂ ବିହାରର ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକ ପାଇଁ ୨୦୨୦ ରେ ସମାନ ପ୍ରକୃତିର ଏକ ଦାନକାରୀ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା ଯାହା ଖେଳ ବର୍ଗ ଅଧୀନରେ # ୧ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲା ଏବଂ ୧ ଲକ୍ଷ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅବଦାନ ସହିତ ମୋଟ ୧୨ ଲକ୍ଷ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ମିନାଟି ତାହା ଦ୍ୱାରା |

ସେ ୨୦୧୮ ରେ କେରଳ ବନ୍ୟା ଏବଂ ଏହି କାରଣଗୁଡିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି; ଆସାମ ବନ୍ୟା, ବିହାର ବନ୍ୟା, ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର ସହିଦ, ୨୦୧୯ ରେ ଓଡିଶା ସାଇକ୍ଲୋନ ଫନି; ୨୦୨୦ ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବୁଶ ଅଗ୍ନି ଏବଂ COVID’19 ଏବଂ ୨୦୨୨ ରେ ଆସାମ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତିରେ|

Post a Comment

0 Comments