Responsive Ad Code Here

header ads

IIFA ୨୦୨୩: ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ଡ୍ରାମାଟିକ୍ ବ୍ଲୁ ବଲ୍ ଗାଉନ୍ "୫୦s ସ୍ପର୍ଶ" ସହିତ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ସଜ ହୋଇଥିଲେ | Odia Entertainment News

 IIFA ୨୦୨୩: ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ଡ୍ରାମାଟିକ୍ ବ୍ଲୁ ବଲ୍ ଗାଉନ୍ "୫୦s ସ୍ପର୍ଶ" ସହିତ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ସଜ ହୋଇଥିଲେ |

ନୋରା ଫାତେହିଙ୍କ 50 ଦଶକର ପ୍ରେରିତ ଭିଣ୍ଟେଜ୍ ଗାଉନ୍, ଏହାକୁ ଏକ ଆଧୁନିକ ଡିଜାଇନ୍ ଦେବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ମଡେଲ୍ ପାଇଲା ।


ଭିଣ୍ଟେଜ୍ ସବୁବେଳେ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଡଙ୍ଗରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି | ସବୁଠୁ ବଡ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରେଟ୍ରୋ ଡ୍ରେସିଂ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପସନ୍ଦ ହୋଇପାରିଛି ଏବଂ ନିକଟରେ ନୋରା ଫତେହି ହିଁ IIFA ପୁରସ୍କାର ୨୦୨୩ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା କ୍କ  ୫୦ ଦଶକ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱାଗନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।ହାଲୁକା ବ୍ରେସଲେଟ୍ ଏବଂ ରିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ କଳା ରଙ୍ଗର ଗ୍ଲୋଭସ୍ ଆମକୁ ସମୁଦାୟ ଅଡ୍ରି ହେପବର୍ନ ଭିବ୍ ଦେଇଥିଲା |ହଁ, ଏହା ନୁହେଁ  ତାଙ୍କର ୫୦ ଦଶକର ପ୍ରେରିତ ସ୍ଲିକ୍ ବନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ୍ ମୋତି କାନଫୁଲ ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କର ସାମଗ୍ରିକ ଦୃଶ୍ୟର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା ଯାହା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲା |


 ତାଙ୍କର ସର୍ବଦା ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ନୃତ୍ୟରୁ ତାଙ୍କ ଓଭର-ଟପ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପସନ୍ଦକୁ ଯିବା, ନୋରା ଫତେହି ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ଗେମ୍ ସହିତ ଠିକ ଟ୍ରାକରେ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ଉତ୍ସବଟି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଗୋଟିଏ ଆଲମାରୀ ମୁଖ୍ୟ ଯାହା ସର୍ବଦା ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ  ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୁଏ, ତାହା ହେଉଛି ଏକ ହାଲୁକା ବଡିକନ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ନିକଟରେ ଏହି ସଂସ୍କରଣ ର ଲାଟେକ୍ସ ଶୈଳୀ | ଏହାର ସମସ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାରେ, ଚମତ୍କାର ଲାଲ୍ ଲାଟେକ୍ସ ଗାଉନ୍ ପ୍ରକୃତରେ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ଡ୍ରେସିଂ ଉପରେ ଏକ ଆଧୁନିକ ଥିଲା ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲୁ | ନିକୋଲାସ୍ ଜେବ୍ରାନ୍ଙ୍କ ଚମକଦାର ଗାଉନ୍ ରେଡ୍-କାର୍ପେଟ୍ ଗ୍ଲାମର ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ମଡେଲ୍ ସହିତ ଆସିଥିଲା | କଟଆଉଟ୍ ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ଶୈଳୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନୁତନ ଢାଞ୍ଚା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସବୁ ଜିନିଷ ଭଲ ଥିଲା |


Post a Comment

0 Comments