Responsive Ad Code Here

header ads

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିବାକୁ ମନା କରିଥିବାରୁ ପିତା ମାତା ନିଜ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। Odia News

 ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିବାକୁ ମନା କରିଥିବାରୁ ପିତା ମାତା ନିଜ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। 


ବାରବାଙ୍କି: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରବାଙ୍କି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ନଅ ଫେରିବା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ମନା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପୋଲିସ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ପୃଥକ ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ ଠିକ ନ ରହିବ ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ପରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଝିଅଟି ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଦାବି କରିଥିଲେ।

ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ  ଝିଅର ମୃତଦେହ ଶାରଦା କେନାଲରେ ପକାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଜି ପାରି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

SHO ଫତେହପୁର ଧରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସିଂ କହିଛନ୍ତି: “ପ୍ରାଥମିକ ରିପୋର୍ଟ ଏବଂ ତଦାରଖକୁ ଆଧାର କରି ଆମେ  ଝିଅର ପିତାମାତା ଗୁଡିୟା ଏବଂ ଶିବ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଉପେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛୁ।

“ଏକ ଟିମ୍ ତାଙ୍କ ଗାଁଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଶାରଦା କେନାଲ ସାଇଟରେ  ଝିଅର ମୃତଦେହ ଖୋଜୁଛି। ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ମାମଲା ହତ୍ୟା ଏବଂ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟରେ ପରିଣତ ହେବ। ”

ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ଉପରେ କେସ୍ ଚାଲିଅଛି।

ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ  ଝିଅଟି ମେ ୨ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଘରୁ ପିତାମାତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲା।ଏବଂ ସେ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ। ତେବେ ପିତାମାତା ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିଯାନ୍ତୁ।

ଏହା ପରେ ଗୁଡିୟ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଉପେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଶିବ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ତିନିଜଣ ନାବାଳିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ମୃତଦେହକୁ ମେ ୨୫ ରେ ଶରଦା କେନାଲରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ।

Post a Comment

0 Comments