Responsive Ad Code Here

header ads

ଅତୀତର ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଅଛି।

ଅତୀତର ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଅଛି।


ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏକ ଅପରାଧିକ ଘଟଣାରେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଓଡ଼ିଶାର ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଭସ୍ମା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜେ.ରାଇବାଗା ଜରାକାନି ଗ୍ରାମରେ ଅଜ୍ଞାତ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ମୃତକ ଜଣକ ଜରାକାନି ଗାଁର ରଣଜିତ୍ ମାଗଡା ଏବଂ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଟ୍ରାପଡା ର ବନ୍ଧୁ ରାଧା ରାକେଶ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜରାକାନି ଗ୍ରାମରେ କିଶାନପଡା ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ରଣଜିତ ମାଗଡାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଝଗଡା ସମୟରେ ରଣଜିତଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରାଧେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତେବେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେଲା, ରଣଜିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ।

ତେବେ ରାଧେ ଗାଁରୁ ବାହାରି ପାରି ନ ଥିବାରୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପରେ ରାଧେଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜରାକାନି ଗାଁର ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରୁ ମିଳିଥିଲା।

ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ କିଶାନପଡାର କିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ରଣଜିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ରଣଜିତଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ରଣଜିତଙ୍କ ପୁଅ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ପାଇ ଭାସ୍ମା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳୁଛି। 

Post a Comment

0 Comments