Responsive Ad Code Here

header ads

କଳାହାଣ୍ଡିର ଡୋକରିଦାର ଜଳପ୍ରପାତରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ଯୁବକ ର ଶରୀର ଖୋଜି ବାହାର କରିଲେ।

 କଳାହାଣ୍ଡିର ଡୋକରିଦାର ଜଳପ୍ରପାତରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ଯୁବକ ର ଶରୀର ଖୋଜି ବାହାର କରିଲେ।



କଳାହାଣ୍ଡି: ରବିବାର ଦିନ ଓଡିଶାର କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର କୋକାସରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାହାଜଖୋଲା ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଥିବା ଡୋକରିଦାର ଜଳପ୍ରପାତରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ ହେବାର ଅଠର ଘଣ୍ଟା ପରେ ଓଡିଶା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ରାପିଡ ଆକ୍ସନ ଫୋର୍ସ (ଓଡିଆରଏଫ) କର୍ମଚାରୀମାନେ ସୋମବାର ଅମନ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି।


ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପୁଅ ଅମନ ଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ କୋକସାରା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ଆଜି ଧରାମଗଡ ଡେପୁଟି ଜିଲ୍ଲା କଲେକ୍ଟର ତଥା କୋକସରା ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନର ତତ୍ତ୍ବବଧନରେ  ହି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା।


ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଚାରିଜଣ ବନ୍ଧୁ ଧର୍ମଗଡରୁ ଗୁହାହାଣ୍ଡି ଡୋକରିଚଚରା, ସାହାଜଖୋଲ ଜଙ୍ଗଲ ପରିସର ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋକସରା ବ୍ଲକର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଡୋକରିଦାର ଜଳପ୍ରପାତରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, କିନ୍ତୁ ଅମାନ ଖସି ଗଭୀର ଜଳରେ ପଡ଼ିଗଲେ | ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁମାନେ - ଅଭିଜିତ୍ ପାଟୋଶୀ (26), ଦୀପେଶ ଅଗ୍ରୱାଲ (26) ଏବଂ ଧର୍ମଗଡର ପ୍ରଭୁଦତ୍ତ ବେହେରା (26) ଅମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ପାଣି ଭିତରୁ ବାହାରି କରି ପାରିନଥିଲେ।


ସେମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ବୁଡ଼ିଯିବା ଦେଖି ଅମାନର ସାଙ୍ଗମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିକାଶ କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିକାଶ କମିଟି ଅମ୍ପାନି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ଅମ୍ପାନି ପୋଲିସ ଏବଂ କୋକସରା ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯାହା ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିଲା।


ତେବେ ନିଖୋଜ ଯୁବକ କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ସୋମବାର ସକାଳେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

Post a Comment

0 Comments