Responsive Ad Code Here

header ads

ଆଜି ଓଡିଶାର ଅନେକ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବର୍ଷା, ବଜ୍ରପାତ ଚେତାବନୀ | Today Odisha News

 ଆଜି ଓଡିଶାର ଅନେକ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବର୍ଷା, ବଜ୍ରପାତ ଚେତାବନୀ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ (ଆଇଏମଡି) ର ଆଞ୍ଚଳିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ଜୁନ୍ ୧ ରେ ଓଡିଶାର ଅନେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ବଜ୍ରପାତ ପାଇଁ ୟେଲୋ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରିଛି। ଏହି ୟେଲୋ ଚେତାବନୀ ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଓଡିଶା ଅନେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଜୁନ୍ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ଭାରତ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ (ଆଇଏମଡି) ର ଆଞ୍ଚଳିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ଜୁନ୍ ୧ରେ ଗଜପତି, ଗଞ୍ଜାମ, କାନ୍ଦମାଳ, ରାୟଗଡା, କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି, କେନ୍ଦୁଝର, ଏବଂ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ଆନୁଗୁଳ, ଡେଙ୍କାନାଳ, ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ଉପରେ ଆଇଏମଡି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି। , ଏବଂ କାଲାହାଣ୍ଡି ଏବଂ ନବରଙ୍ଗପୁର ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ଜାଗାରେ ବର୍ଷା, ବଜ୍ରପାତର ସବାବନା ଅଛି|

ମୟୂରଭଞ୍ଜ, କେନ୍ଦୁଝର, କାନ୍ଦମାଳ, କୋରାପୁଟ, ରାୟଗଡା, ଗଜପତି, ଗଞ୍ଜାମ, ନୟାଗଡ଼, ଏବଂ ଖୋର୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ଏବଂ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଓ ପବନର ବେଗ ୩୦ ରୁ ୪୦ କିଲୋମିଟର ମଧ୍ୟରେ ରହିବ।

ଅବଶ୍ୟ, ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ଅନେକ ସ୍ଥାନ ୪୨ ° C ରେକର୍ଡ ସହିତ ଦିନର ତାପମାତ୍ରା (ସର୍ବାଧିକ ତାପମାତ୍ରା) ରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ସୁନ୍ଦରଗଡ, ସମ୍ବଲପୁର, ଅଙ୍ଗୁଲ, ବୋଦ୍ଧ, ସୋନପୁର, ବଲାଙ୍ଗୀର, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ଏବଂ ବରଗଡ ସମେତ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଜିଲ୍ଲାଗୁଡ଼ିକ ଉତ୍ତାପ ତରଙ୍ଗର ଅବସ୍ଥା ଜାରି ରଖିବେ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ରାଜଧାନୀ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା କିମ୍ବା ବଜ୍ରପାତ ହୋଇପାରେ |

Post a Comment

0 Comments