Responsive Ad Code Here

header ads

ବିଜେପିର ‘ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଭିଆନ୍’ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ କରିବେ: ରାଜ୍ୟ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ମନମୋହନ ସାମଲଙ୍କ ସୂଚନା।

 ବିଜେପିର ‘ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଭିଆନ୍’ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ କରିବେ: ରାଜ୍ୟ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ମନମୋହନ ସାମଲଙ୍କ ସୂଚନା।



ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତରେ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏକ ମାସ ବ୍ୟାପୀ ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଓଡିଶା ଗସ୍ତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ବୁଧବାର ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ‘ମହା ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଭିଆନ୍’ ଜୁନ୍ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାରା ଦେଶରେ ଚାଲିବ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଓଡିଶା ବିଜେପି ସଭାପତି ମନମୋହନ ସାମଲ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ତଥା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଂଚିବା ଏବଂ ଗତ ନଅ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମୋଦୀ ସରକାର ଏବଂ ବିଜେପିର ସଫଳତା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଓଡିଶାରେ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଅତି କମରେ ୩ କୋଟି ପରିବାର ଏବଂ ମୋଟ ୩୬,୬୦୬ ଟି ବୁଥ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଦଳର କର୍ମୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ସାମଲ କହିଛନ୍ତି।

ଏହି ଅଭିଯାନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ, ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂଙ୍କ ସମେତ ବରିଷ୍ଠ ନେତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ଓଡିଶା ଗସ୍ତ କରିବ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିବେ ଏବଂ ୨୦୧୪ ମସିହାରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସଫଳତା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବେ। ସେମାନେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ତଥା ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ଏବଂ ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ କେନ୍ଦ୍ରସରକାରଙ୍କ ସମସ୍ତ ସଫଳତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ଉପସ୍ଥାପନା କରିବେ। 

ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପାର୍ଟୀ କର୍ମୀ ରାଜ୍ୟ ସାରା ପରିବାର ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇବେ। ରାଜପଥ, ରେଳ ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ଭିତ୍ତିଭୂମି ପରି ବିକାଶ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଦଳର ନେତାମାନେ କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ କଲ୍ୟାଣକାରୀ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ଯାହା ରାଜ୍ୟରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ |

Post a Comment

0 Comments