Responsive Ad Code Here

header ads

+2 ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଆଜି ଆରମ୍ଭ |

 +2 ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଆଜି ଆରମ୍ଭ |



ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ +୨ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଫର୍ମ ଅନଲାଇନ୍ ଦାଖଲ ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆଜି ସକାଳ 11.00 ରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଲିଙ୍କ ସକ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଛାତ୍ର ଏକାଡେମିକ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ୍ (SAMS) ଓଡିଶାର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ samsodisha.gov.in ରେ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ |

93 ଟି ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କଳା, ବିଜ୍ଞାନ, ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଭୋକେସନାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ SAMS ଓଡିଶା ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପରିଚାଳନା କରିବ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡିକ |

+2 ରେ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମେ 29 ରୁ ଜୁନ୍ 20 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲା ରହିବ। ସାଧାରଣ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ଦାଖଲ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି 20 ଜୁନ୍ 2023 (11.45 PM) |

ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଏକାଡେମିକ୍ ଅଧିବେଶନ 29 ଜୁଲାଇ 2023 ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଜଣେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ SAMS ଅଧୀନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସେବାଗୁଡିକର ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ, ଦେୟ, ଚୟନ, ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଇତ୍ୟାଦି ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏକ OTP ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ କରାଯିବ | କୌଣସି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ |

Post a Comment

0 Comments