Responsive Ad Code Here

header ads

ଓଡିଶାର କଟକ ଠାରେ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦଉଡି ଛୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଆରଆଇ ଙ୍କ ଶରୀର।

ଓଡିଶାର କଟକ ଠାରେ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦଉଡି ଛୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଆରଆଇ ଙ୍କ ଶରୀର।



କଟକ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଓଡିଶାର କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଜଣେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସଞ୍ଜୟ ଦାସ ଜିଲ୍ଲାର ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି ତହସିଲ ଅଧୀନରେ ଥିବା ତରାଟ ସାସନର ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ (ଆରଆଇ) ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୫ ଟାରେ ଚା ’ପିଇବାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବଜାରକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ପରେ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କିଛି ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ବିଲ୍ଡିଂର ରେକର୍ଡ ରୁମର ଛାତରୁ ଦଉଡିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ସହିତ ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି ତହସିଲଦାର ଦିଲୀପ ନାୟକ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା।

ଯଦିଓ ଆରଆଇ କାହିଁକି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦାସ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ମାନସିକ ଚାପରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆରଆଇଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ।

Post a Comment

0 Comments