ଗଞ୍ଜାମର ସେରଗଡରୁ ପୁରୀକୁ ପ୍ରଥମ ଏସି ବସ୍ ଫ୍ଲାଗ୍ ଅଫ୍ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଅଛି |



ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଏକ ଭିଡିଓ ସମ୍ମିଳନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ସେରଗଡ ଏବଂ ପୁରୀ ମଧ୍ୟରେ ଜଗନ୍ନାଥ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଏସି ବସ୍ ସେବାକୁ ଫ୍ଲାଗ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବସ୍ ସେବା OSRTC ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

ଏହି ଅବସରରେ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେରଗଡ-ପୁରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ନୂତନ ବସ୍ ସେବା ଦ୍ୱାରା ସେରଗର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗରେ ପୁରୀ ଯାଇ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ।

ବିଶେଷକରି କାର୍ତ୍ତିକ ମାସରେ ପୁରୀକୁ ‘ହବିସା’ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ଗଞ୍ଜାମର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବସ୍ ସେବା ବିଶେଷ ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା 5-ଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉ କିମ୍ବା ମନ୍ଦିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉ, ଗଞ୍ଜାମ ସର୍ବଦା ଆଗରେ ଅଛି। ମା ତାରା ତରିଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଆଣିଦେଇଛି | ସେହିଭଳି 5-ଟି ହାଇସ୍କୁଲ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମେସନ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି |

ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ଜାରି ରହିଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଆହୁରି ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବରହମପୁର ସାଂସଦ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସାହୁ, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା କଲେକ୍ଟର, ଓଏସଆରଟିସି ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସେରଗଡର ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।