Responsive Ad Code Here

header ads

ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଝିଅ ରାଶା ସ୍ନାତକ ପାସ୍ | ତାଙ୍କ ମା କଣ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ |

ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ  ଝିଅ ରାଶା ସ୍ନାତକ ପାସ୍ | ତାଙ୍କ ମା କଣ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ |


ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ରାଶା ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଦିନ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ  ଝିଅ ରାଶା ଥାଡାନି ମୁମ୍ବାଇର ଧୀରବାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେମିତ ତାଙ୍କ ମା ଗର୍ବିତ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ୧୮ ବର୍ଷର ଝିଅର କୀର୍ତ୍ତିରାଜି ପାଳନ କରିବାକୁ, ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ୍ ରାଶାଙ୍କ ପିଲାଦିନରୁ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଚିତ୍ର ସହିତ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟଟି ସବୁ ଜିନିଷ ପ୍ରେମ ବୋଲି କହିଥାଉ | ଆମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରିୟ ହେଉଛି ତଥାପି ତାଙ୍କ ଛୋଟ ମୁଞ୍ଚକିନ୍ ସହିତ ରେଭେନାର ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଚିତ୍ର | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ମା ରେଭେନା କେବଳ ଲେଖିଛନ୍ତି, "ଟାଇମ୍ ଫ୍ଲାଇସ୍ ... ଏହା ସତ!"

ଏଠାରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ:

ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାଶା ନିଜ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଦିନରୁ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ, ଆମେ ଦେଖିପାରୁଛୁ ଯେ ରାଶା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗାଲା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି | ରାଶା ଏହି ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, "ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଦିବସ।"


ଏଠାରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ: 

ତେବେ, ରାଶା କେବଳ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ପିଲା ନୁହଁନ୍ତି ଯିଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ଡ. ଶ୍ରୀରାମ ନେନେଙ୍କ ସାନପୁଅ ରିଆନ ନେନେ ମଧ୍ୟ ଆମେରିକୀୟ ସ୍କୁଲ ଅଫ୍ ବମ୍ବେ (ASB) ରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ରିୟାନଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶ୍ରୀରାମ ନେନେ ଖୁସିରେ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ଦିନରୁ କିଛି ଚିତ୍ର ବାଣ୍ଟି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଡ. ଶ୍ରୀରାମ ନେନେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଗର୍ବିତ ପିତାମାତା ମୁହୂର୍ତ୍ତ: ମୋର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ତାରକାଙ୍କୁ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ। 

ଏଠାରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ: 

ରବିନା ଟଣ୍ଡନକୁ ଫେରିବା | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ - ଭାରତର ଚତୁର୍ଥ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ପୁରସ୍କାର ରାଷ୍ଟ୍ରିୟ ଭବନରେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା। ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ୍ ସମ୍ମାନଜନକ ସମାରୋହରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ତୁମର ଆଶୀର୍ବାଦ ପାପା, ମମି ଏବଂ ମା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ | ” 

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ ୨୦୦୪ ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିତରକ ଅନିଲ ଥାଡାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ଝିଅ ରାଶା ଏବଂ ପୁଅ ରଣବୀର ଥାଡାନୀ ଅଟନ୍ତି। 

Post a Comment

0 Comments