Responsive Ad Code Here

header ads

ଆଜି ଅଜମେରରେ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦୀ। Odia News

 ଆଜି ଅଜମେରରେ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦୀ।


ଜୟପୁର: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବୁଧବାର ରାଜସ୍ଥାନ ରାଜ୍ୟ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ଅଜମେରରେ ଏକ ଜନ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

କିଶାନଗଡ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପୁଷ୍କର ବ୍ରହ୍ମା ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ବିତାଇବେ।

ଏହା ପରେ ସେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସରକାରଙ୍କର ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ କାୟାଦ ବିଶ୍ରାମ ଷ୍ଟାଲିରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

ଦଳର ନେତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ରାଲିରେ ଆଠ ଲୋକସଭା ଏବଂ ୪୫ ବିଧାୟକ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରାୟ ୪ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ୪ ଲକ୍ଷ ବର୍ଗଫୁଟର ଏକ ବିଶାଳ ପାଣ୍ଡାଲ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି। ଦଳର ନେତାମାନଙ୍କୁ ଏହି ପାଣ୍ଡାଲ ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି।

ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଗତ ଆଠ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ମୋଦୀଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଗସ୍ତ ହେବ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ମେ ୧୦ ରେ ସେ ସିରୋହିର ଆବୁ ରୋଡରେ ଏକ ସଭା କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଫେବୃଆରୀ ୧୨ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଡାଉସରେ ଏକ ବୈଠକ କରିଥିଲେ। ଜାନୁଆରୀ ୨୮ ରେ, ଭିଲୱାରାର ଆସିଣ୍ଡରେ ଏକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା |

ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର 1 ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ବନସ୍ୱାରାର ମଙ୍ଗଳା ଧାମ ଠାରେ ଏକ ବୈଠକ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ସେହି ମାସର 30 ତାରିଖ ଦିନ ସିରୋହିର ଆବୁ ରୋଡରେ ଆଉ ଏକ ସଭା ହୋଇଥିଲା।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଜମେର ଗସ୍ତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଭିନ୍ନ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

Post a Comment

0 Comments