Responsive Ad Code Here

header ads

ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ଏକ ₹୧୯୦ କୋଟିର ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି | ଭିତରେ ଫୋଟଚିତ୍ର | Odia Bollywood News

 ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ଏକ  ₹ ୧୯୦ କୋଟିର ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି | ଭିତରେ ଫୋଟଚିତ୍ର |

ଏହି ବଙ୍ଗଳା ମୁମ୍ବାଇରେ ସ୍ୱର୍ଗତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଯଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଅବସ୍ଥିତ |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ICYDK, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୯୦ କୋଟି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ସ୍ୱର୍ଗତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଯଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଚମତ୍କାର ବଙ୍ଗଳାକୁ ଚାଲିଆସିଛନ୍ତି। ଚାରି ମହଲା ବଙ୍ଗଳା ଏକ ବିରାଟ ପଛପଟ ଘର ସହିତ ଏକ ବିରାଟ ବଗିଚା, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିମ୍ ସହିତ ଗଠିତ | ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ମୂଲ୍ୟ ₹ ୧୯୦ କୋଟି ଅଟେ | ଘରଟି ହେଉଛି ଆଧୁନିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଶ୍ରଣ ଏବଂ ସମୟହୀନ ଚମତ୍କାର | ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘରୁ କିଛି ଚିତ୍ର ଏଠାରେ ଅଛି: 



ଗତ ବର୍ଷ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗତ ମାସରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଆଲିଗେଟର ହାରରେ ବହୁତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଥିଲେ | ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯିବା ପରେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମୋର ଉଚ୍ଚ ଅଳଙ୍କାର ବିଶିଷ୍ଟ କୁମ୍ଭୀର ମାଷ୍ଟରପିସ୍ ହାରରେ ସଂଲଗ୍ନ କରାଯାଇଛି।

କାନ୍ସରେ ଥିବା ସମୟରେ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ଫ୍ରେଞ୍ଚ ରିଭିରାରେ ବ୍ୟାକ୍-ଟୁ-ବ୍ୟାକ୍ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ପ୍ରାୟତ super ସୁପର-ରଫ୍ଲେଡ୍ ପୋଷାକରେ | ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ଦେଖାଯିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ନୀଳ ଓଠ ମଧ୍ୟ ମେମ-ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଗଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ହାରିସନ୍ ଫୋର୍ଡର ଇଣ୍ଡିଆନା ଜୋନ୍ସ ଏବଂ ଦି ଡାଏଲ୍ ଅଫ୍ ଦି ଡେଷ୍ଟିନର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ବୁଲୁଥିଲେ |

 ଅନେକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା, ସିଂ ସାବ ଦି ଗ୍ରେଟ୍, ଗ୍ରେଟ୍ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ମସ୍ତି, ହେଟ ଷ୍ଟରି ୪ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା | ସେ କିଛି ଲୋକପ୍ରିୟ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓର ଏକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେ ନିକଟରେ ରଣଦୀପ ହୁଡାଙ୍କ ସହ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅବିନାଶ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

Post a Comment

0 Comments