Responsive Ad Code Here

header ads

WTC ଫାଇନାଲ୍: ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ବାଇ ତାଲିକାରେ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ମେ 30 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ଫାଇନାଲିଷ୍ଟମାନେ ଉଡ଼ାଣ କରିବେ |

 WTC ଫାଇନାଲ୍: ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ବାଇ ତାଲିକାରେ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ଦୟାକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହିଁକି | ମେ 30 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ଫାଇନାଲିଷ୍ଟମାନେ ଉଡ଼ାଣ କରିବେ |.



ଡବ୍ଲ୍ୟୁଟିସି ଫାଇନାଲ୍: ଜୁନ 7 ରୁ ଲଣ୍ଡନର ଓଭାଲରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ (ଡବ୍ଲୁଟିଏସି) ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଯୁବ ମୁମ୍ବାଇର ଓପନର୍ ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲଙ୍କୁ ଭାରତର ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ବାଇ ତାଲିକାରେ ଯୋଡି ଦିଆଯାଇଛି।

21 ବର୍ଷୀୟ ଦକ୍ଷିଣପାଉ, ଯିଏକି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ କଣସି ଫର୍ମାଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିନାହାଁନ୍ତି, ସେ ଗାଇକୱାଡଙ୍କୁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ବାଇ ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନିତ କରିଛନ୍ତି। ESPNcricinfo ଦ୍ୱାରା ରାପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗାଇକୱାଡ ବିସିସିଆଇକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ୍ ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ହେତୁ ସେ କେବଳ ଜୁନ୍ after ପରେ ବ୍ରିଟେନ ଯାଇପାରିବେ।

ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ ଏହି କଲ ନେଇ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ବଦଳାଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯେହେତୁ ଜସୱାଲ ବ୍ରିଟେନର ଭିସା ରଖିଛନ୍ତି, ସେ ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଲଣ୍ଡନ ଯିବେ।

ଜୟସୱାଲ ଆଇପିଏଲ 2023 ରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ (ଆରଆର) ପାଇଁ ଷ୍ଟାର ଫର୍ମରେ ଥିଲେ। ସେ 15 ଟି ମ୍ୟାଚରେ ହାରାହାରି 48.07 ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହାର 163.61 ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। Season ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିଯାନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆଆହ୍nନ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି 2022-23 season ରେ ତାଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚରେ 404 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ମୋଟ ଉପରେ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଜନ୍ମିତ କ୍ରିକେଟର 15 ଟି ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ହାରାହାରି 80.21 ରେ ନଅ ଟି ଶହେ ଏବଂ ଦୁଇଟି ପଚାଶଟି ସହିତ 1845 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ - ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ (ଜୟସୱାଲ ଏବଂ ମୁକେଶ କୁମାର) ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ପ୍ଲେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ସହ ବ୍ରିଟେନ ଯିବେ।

ଭାରତ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଇଶାନ କିଶେନ ଆସନ୍ତା 28 ରେ ଲଣ୍ଡନ ଯିବେ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ବ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଲଣ୍ଡନ ଛାଡିଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ଏବଂ ଆକ୍ସାର ପଟେଲଙ୍କ ସମେତ ଖେଳାଳିମାନେ ଲଣ୍ଡନରେ ଟ୍ରେନିଂ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛନ୍ତି।

WTC ଫାଇନାଲ ସମୟରେ ODI ବିଶ୍ୱକପ 2023 କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଘୋଷଣା କରାଯିବ |


ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଭାରତରେ ହେବାକୁ ଥିବା 2023 ବିଶ୍ୱକପ୍ ପାଇଁ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ତାରିଖ WTC ଫାଇନାଲ୍ ସମୟରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ତେବେ ଏସିଆ କପ୍ 2023 ର ଭାଗ୍ୟ ଏସୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପରିଷଦ (ଏସିସି) ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥିର ହେବ।

WTC ଫାଇନାଲ୍: ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ବାଇ ତାଲିକାରେ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ଦୟାକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହିଁକି |

Post a Comment

0 Comments