Responsive Ad Code Here

header ads

କେଜ୍ରିୱାଲ ଷ୍ଟାଲିନ ଏବଂ ସୋରେନ ଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଓ କେନ୍ଦ୍ରର ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଆହ୍ବାନ କରିବେ | Odia News

 କେଜ୍ରିୱାଲ  ଷ୍ଟାଲିନ ଏବଂ ସୋରେନ ଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଓ କେନ୍ଦ୍ରର ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଆହ୍ବାନ କରିବେ |


ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସେବା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଉପରେ କେନ୍ଦ୍ରର ଆଦେଶ ବିରୋଧରେ ସେମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ବୁଧବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

କେଜ୍ରିୱାଲ ଏହି ସୂଚନାକୁ ଦୁଇଟି ଟ୍ୱିଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମ.କେ.ଷ୍ଟାଲିନ୍ ଏବଂ ପରେ ଜୁନ୍ ୨ ରେ ଝାଡଖଣ୍ଡର ସିଏମ୍ ହେମନ୍ତ ସୋରେନ୍ |

ପ୍ରଥମ ଟୁଇଟ୍‌ରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କେନ୍ଦ୍ରର ଅସାମ୍ବିଧାନିକ ତଥା ଅଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ‘ଦିଲ୍ଲୀ ବିରୋଧୀ’ ଅଧିନିୟମ ବିରୋଧରେ ଡିଏମକେଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଲୋଡିବାକୁ ଆସନ୍ତାକାଲି (୧ ଜୁନ୍) ଚେନ୍ନାଇରେ ତାମିଲନାଡୁର ସିଏମ ଥିରୁ ଏମ କେ ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।

ପରେ କେଜ୍ରିୱାଲ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହାୟତା ଲୋଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି।

“ଜୁନ୍ ୨ ରେ ମୁଁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ସୋରେନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବି। ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଦିଲ୍ଲୀର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ବିରୋଧୀ ଆଦେଶ ବିରୋଧରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବି।

Post a Comment

0 Comments