Responsive Ad Code Here

header ads

ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ଫାଇନାଲ୍, CSK ବନାମ ଜିଟି: ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା CSK ର 5 ମ IPL ମୁକୁଟକୁ MS ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛନ୍ତି |

 ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ଫାଇନାଲ୍, CSK ବନାମ ଜିଟି: ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା CSK ର 5 ମ IPL ମୁକୁଟକୁ MS ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛନ୍ତି |




ଆଇପିଏଲ୍ 2023, CSK ବନାମ ଜିଟି: 2023 ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ଫାଇନାଲରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ ପରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ | ଜାଡେଜା CSK ର ପଞ୍ଚମ ଆଇପିଏଲ୍ ମୁକୁଟକୁ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ |

ଅଳ୍ପରେ

  • ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା CSK ର IPL 2023 ବିଜୟକୁ ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ |
  • ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ CSK ର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଏବଂ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି |
  • ଜାଡେଜାଙ୍କ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ପ୍ରୟାସ ଫାଇନାଲରେ ଜିଟି ଉପରେ CSK ର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟକୁ ଦର୍ଶାଇଲା |

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇନାଲରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱିକେଟ୍ ତଥା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା CSK ର ପଞ୍ଚମ ଆଇପିଏଲ ମୁକୁଟକୁ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ।

ଫାଇନାଲ ଓଭରରେ 13 ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ ଥିବାବେଳେ ଜାଡେଜା ଶେଷ ଦୁଇଟି ବଲରୁ ମୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଛଅ ଓ ଚାରିଟି ଛକା ମାରି CSK ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ପାଞ୍ଚଟି ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ରେକର୍ଡ ହାସଲ କରିଥିଲା।

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ସିଏସକେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ରବିବାର ଦିନ ଖେଳ ଧୋଇଯାଇ ଫାଇନାଲକୁ ରିଜର୍ଭ ଡେରେ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ, ବର୍ଷା ମାତ୍ର ତିନି ବଲ ପରେ CSK ର ଗୋଡ଼କୁ ବାଧା ଦେବା ପରେ 2 ଘଣ୍ଟା 20 ମିନିଟ୍ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା | ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ ଧୋନିଙ୍କୁ ଏହି ବିଜୟ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ।

"ମୋ ଘର ଜନତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପଞ୍ଚମ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ସେମାନେ CSK କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡ଼ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଛି। ସେମାନେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବର୍ଷା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

CSK ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବଡ ଅଭିନନ୍ଦନ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏହି ବିଜୟକୁ ଆମ ଦଳର ଜଣେ ବିଶେଷ ସଦସ୍ୟ - ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ମୁଁ କେବଳ ଭାବୁଥିଲି ଯେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ମୋତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଁ, କିଛି ହୋଇପାରେ | ମୁଁ ସିଧା ମାରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି କାରଣ ମୋହିତ ଧୀରମାନଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିପାରନ୍ତି | CSK ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ତୁମେ ଯେପରି ଆନନ୍ଦିତ ହେଉଛ, କେବଳ ଖୁସିରେ ରୁହ, ”ଜାଡେଜା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ STAR ସ୍ପୋର୍ଟସକୁ କହିଛନ୍ତି |


ଗତ ବର୍ଷ ଏମଏସ ଧୋନି ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। 2022 ଆଇପିଏଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଅଳ୍ପ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ଏମଏସ ଧୋନି CSK ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ନେତୃତ୍ୱ ଭୂମିକା ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଅଧା ବାଟ, ଦଳ ପାଇଁ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ରନ୍ ପରେ ଜାଡେଜା ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଧୋନିଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ ଯାହା ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲା।


ଏକ ବର୍ଷ ପରେ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ, ଏମଏସ ଧୋନି ନିଜର ତତକାଳୀନ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଏକ ବିରଳ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଉଠାଇଥିଲେ ଯେହେତୁ ଦୁଇ ଷ୍ଟାଲୱାର୍ଟ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ପଞ୍ଚମ ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲ ପାଳନ କରିଥିଲେ।


ଦଳ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦଶମ ଫାଇନାଲରେ ଏମଏସ ଧୋନି CSK କୁ ରେକର୍ଡ ସହ ସମାନ ପଞ୍ଚମ ଆଇପିଏଲ ଟାଇଟଲକୁ ନେଇଥିଲେ | ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଗୁଜରା ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ବର୍ଷା-ଫାଇନାଲରେ 15 ଓଭରରୁ 171 ର ସଂଶୋଧିତ ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇଥିବାରୁ ଏହା ଖେଳାଯାଇଥିବା ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ |

Post a Comment

0 Comments