Responsive Ad Code Here

header ads

IIFA 2023: ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ବ୍ଲାକ୍ ଭେଲଭେଟ୍ ଗାଉନ୍ କଳା ପୋଷାକ କିପରି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | Odia News

IIFA 2023: ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ବ୍ଲାକ୍ ଭେଲଭେଟ୍ ଗାଉନ୍  କଳା ପୋଷାକ କିପରି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |



ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ କଳା ଭେଲଭେଟ ଗାଉନ୍ ହେଉଛି ସଠିକ୍ ପ୍ରକାରର କଳା ଯାଦୁ |


ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଚିକ୍କଣ କହିଥାଉ, ଆମେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ କହିଥାଉ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୋବଳ ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ଏକ ପୋଷାକ ଅଛି ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାହା ଭଲପାଉ | ତାଙ୍କ ଆଲମାରୀକୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦୃଷ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆଲମିରା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସମସ୍ତ ସମାଧାନ ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ କଥା ଆସେ, ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ତୁଳନାତ୍ମକ ଭାବରେ ଛିଡା ହୁଏ | ଏହା ସତ୍ୟରେ ରହି, ରାକୁଲ IIFA 2023 ପାଇଁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଫଜୋଲା ନୀଲା ଠାରୁ ଜୋ ନାମକ ଏକ କାଳଜୟୀ କଳା ଭେଲଭେଟ ଗାଉନରେ ଆସିଥିଲେ | ଅଫ୍ କାନ୍ଧରେ ପୋଷାକ ବେଲୁନ୍ ସ୍ଲିଭ୍ ବହନ କରିଥିଲା | ତା’ର ମିଡ୍ରିଫ୍ ଉପରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜୋରଦାର କଲା | କିନ୍ତୁ ଓମ୍ଫ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଲିଟ୍ ଏବଂ ଟ୍ରେନ୍ | ମୋତି ଶେଷ ସହିତ ଖୋଲା କଫ୍ ଚକଚକିଆ ହାର, ପୋଷାକ ସହିତ ଯୋଡି ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଚମତ୍କାର ଚୟନ | ଶିମର୍ ଠାରୁ ଯାହା ବାକି ରହିଲା, ତା’ର ଜିମି ଚୋ ହିଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଲୁକ୍ ତା’ର ମଧ୍ୟଭାଗର ହାଲୁକା ବ୍ରେଡ୍ ବନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତାକୁ ଗ୍ରହଣ କଲା | ଗୋଲାପୀ ଓଠ ଏବଂ ଏକ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଆର୍ଚ ସହିତ ଏକ ବିଲେଇ ଆଖି ଲୁକ୍ ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କଲା |

 ଯେତେବେଳେ ମୋନୋକ୍ରୋମ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଆସେ, ସେତେବେଳେ କେହି ଏହାକୁ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ଭଳି କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଙ୍କ ଦେହରେ ଲାଗିଥିବା ଗାଉନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଧଳା ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ଏକ କାନ୍ଧର ପୋଷାକ ଏକ କଣ୍ଇ ହାରରେ କଟ-ଆଉଟ୍ ଡିଟେଲିଂ ଉପରେ ଅଧିକ ଥିଲା ଯାହା ଏକ ଘୋର ପ୍ରଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ସେ ବହନ କରୁଥିବା ଏକମାତ୍ର ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ଥିଲା | ନିମ୍ନ ଟାଇ-ଅପ୍ ବନ୍ ସୁସଜ୍ଜିତ ଗାଉନ୍ କୁ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କଲା | ନଗ୍ନ ଗୋଲାପୀ ଓଠ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଧୂଆଁ ଆଖି ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଗଲା |

 IIFA ର ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପାଇଁ, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ପୋଷାକ ବ୍ରାଣ୍ଡ NDS ଦ ଲେବଲରୁ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରାପଲେସ୍ ଧଳା ନମ୍ବର ଚୟନ କରିଥିଲେ | ବଷ୍ଟିଆର୍ ଉପରେ ଭଙ୍ଗା ଯାଇଥିବା ପୁଷ୍ପ ପୁଷ୍ପଟି ଚମତ୍କାର ସଂଗୀତର ନାଟକୀୟ ଉପାଦାନ ଥିଲା | ଟ୍ୟୁବ୍ ବଡିସ୍ ଏକ ଶରୀରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବା ହେମରେ ବିସ୍ତାରିତ ହୋଇ ରାକୁଲଙ୍କ ଟୋନ୍ ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ରକୁ ଆଲୋକିତ କଲା | ଆଚ୍ଛା, ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ୍ ସ୍ଲିଟ୍ ଏହାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜୋରଦାର କଲା | ସେ ତାଙ୍କ ଗୋଡର ଗୋଇଠି ଏବଂ ଓଭରସାଇଜ୍ ହୁପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରୂପା ର ଏକ ଚମତ୍କାର ମାମଲା ତିଆରି କଲେ | ସେ ଏହାକୁ ଚମକଦାର ଗୋଲାପୀ ଓଠ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ମାସ୍କାରା ମାଧ୍ୟମରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ମେକଅପ୍ ସହିତ ଯୋଡିଥିଲେ |

ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଡେଭିଡ କୋମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଦୁଇଟି ଖଣ୍ଡ ସ୍କର୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ପୋଷାକରେ ଏକ ଫସଲ ଟପ୍ ରହିଛି ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ରାଇନ୍ଷ୍ଟୋନ୍ ସହିତ ସୁସଜ୍ଜିତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ମିଡ୍ରିଫରେ ହୀରା ଆକୃତି ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା | ଏହା ଏକ କ୍ଲୋଜ ଅପ୍ ହାର ଏବଂ ପୁରା ସ୍ଲିଭ୍ ସହିତ ଆସିଥିଲା ଯାହା ସେ ଦେହରେ ଲାଗିଥିବା ସ୍କର୍ଟ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ଅଣ୍ଟାରେ ସମାନ ଅଳଙ୍କାର ବହନ କରିଥିଲେ | ଏକ ଉଚ୍ଚ ମୋଡ଼ାଯାଇଥିବା ବ୍ରେଡ୍ ଲୁକ୍କୁ ସିଲ୍ କରିଦେଲା | 

 ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ପିଜାଜ୍ | ଏକ ସାହସିକ ଚଟାଣ ସହିତ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସମସ୍ତ କଳା ରଙ୍ଗର ଗାଉନ୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସୁନ୍ଦର ଅସୀମିତ କଟ-ଆଉଟ୍ ତାଙ୍କ ମିଡ୍ରିଫ୍ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲା ଫୁଲ୍ ସ୍ଲିଭ୍ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତା ଯୋଡିଥିଲା ଏବଂ ତାର ସୂକ୍ଷ୍ମ ଆସେସୋରିଜ୍ ଗୁଡିକ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଶିମର୍ ଯୋଗ କରିଥିଲା |


ଏହି ସମୟରେ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୋଉରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। 

Post a Comment

0 Comments