Responsive Ad Code Here

header ads

କେନ୍ଦୁଝରରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି। Today Odisha News

କେନ୍ଦୁଝରରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି।



କେନ୍ଦୁଝର: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାର ଆନନ୍ଦପୁରର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ତଥା ଅଧିବେଶନ ଜଜ୍ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧୁସମିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ କୋର୍ଟ ଆଜି କେନ୍ଦୁଝରର ଜିଲ୍ଲାର ହାଟାଡିହି ବ୍ଲକର ନନ୍ଦିପଡା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆନା ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଦିପ ମଲିକଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଦିପଙ୍କ ଉପରେ କୋର୍ଟ ୧୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଅଦାଲତ ପ୍ରଦିପଙ୍କୁ ତିନି ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଆଦାୟ କରିଛନ୍ତି। ୩୧ ଜଣ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଜମା ଏବଂ ପ୍ରମାଣ ଖଣ୍ଡ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ କୋର୍ଟ ଏହି ଦଣ୍ଡ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଦିପ ଏବଂ ମଧୁସମିତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ଏକ ଜାତ୍ର (ଅପେରା) ପାର୍ଟୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ପ୍ରଦିପ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧୁସମିତାଙ୍କୁ ଏକ ବାଡ଼ିରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପ୍ରଦିପ ତାଙ୍କ ଶବକୁ ତାଙ୍କ ବଗିଚାରେ ପୋତି ଦେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଘଟଣାର ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଦିପଙ୍କ ବଗିଚାରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ବୈଜ୍ଞାନିକ ଦଳ ସହାୟତାରେ ପୋଲିସ ମଧୁସମିତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ପ୍ରଦିପ ତାଙ୍କୁ ପୋତି ଦେଇଥିବା ଗର୍ତ୍ତରୁ ବାହାର କରିଥିଲା।ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମ ରାଖୀ (ଗ୍ରାମ ଗାର୍ଡ) ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଆଧାରରେ ନନ୍ଦିପଡା ପୋଲିସ ପ୍ରଦିପଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

Post a Comment

0 Comments