Responsive Ad Code Here

header ads

ବେଜିଂରେ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ୍ ଅବତରଣ କରିଛି: ରିପୋର୍ଟ -Odisha News

ବେଜିଂରେ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ୍ ଅବତରଣ କରିଛି: ରିପୋର୍ଟ





ମସ୍କ ଚାଇନାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଟେସଲାର ସାଂଘାଇ କାରଖାନା ପରିଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବୋଲି ତିନି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଚୀନ୍‌କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଯାତ୍ରା କ’ଣ ହେବ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ବେଜିଂ: ଟେସଲା ଇନ ସିଇଓ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ଏକ ଘରୋଇ ଜେଟ୍ ବେଜିଂରେ ପହଞ୍ଚିଛି ବୋଲି ରଏଟର୍ସ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ।
ମସ୍କ ଚାଇନାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଟେସଲାର ସାଂଘାଇ କାରଖାନା ପରିଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବୋଲି ତିନି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଚୀନ୍‌କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଯାତ୍ରା କ’ଣ ହେବ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ମସ୍କ ଚୀନ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଛି କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ଟେସଲା ତୁରନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ନାହିଁ।

ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଏଗ୍ରିଗେସନ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏଡିଏସ୍-ବି ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅନୁଯାୟୀ ମସ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟ୍, ୨୦୧୫ ଗଲ୍ଫଷ୍ଟ୍ରିମ୍ G650ER, ଜାପାନ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ପାର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏସିଆ ସମୟ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଆଲାସ୍କା ଛାଡିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ରଏଟର୍ସ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବେଜିଂ କ୍ୟାପିଟାଲ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଏହାର ଚିହ୍ନଟ ଲାଞ୍ଜ ନମ୍ବର ଥିବା ଜେଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଆମେରିକା ପରେ ଚାଇନା ହେଉଛି ଟେସଲାର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ବଜାର ଏବଂ ସାଂଘାଇ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ହେଉଛି ବଦ୍ୟୁତିକ କାର ନିର୍ମାତାଙ୍କର ସର୍ବ ବୃହତ ଉତ୍ପାଦନ ହବ୍।

Post a Comment

0 Comments